ZÓNA *** netuctové filmy (nejen) na DVD

Andrej Rublev

ZÓNA - hlavní strana
ZÓNA E-SHOP TEXTY RECENZE KONTAKT
ZÓNA - hlavní strana
Prbn.cz :: sociln s pro zpravodaje z ulice

Barva grantovho jablka - film Sergeje Paradanova - objednejte si esk DVD

ZNA :: E-SHOP - objednejte si esk DVD


 
 


Na dotaz nalezeno záznamů celkem: 2

ZÓNA

Autor těchto stránek v minulosti pracoval mj. jako novinář, založil Společnost přátel Andreje Tarkovského (SPAT) a redigoval její časopis Zrcadlo (1989-1993), později provozoval hudební vydavatelství Zóna (1994-1999) orientované na "netuctovou" hudbu (CD Oldřicha Janoty, Lesíka Hajdovského a dalších, mimo jiné i soundtracky z Vláčilových filmů Marketa Lazarová a Údolí včel).
     Před šestadvaceti lety se odstěhoval z města na samotu, pracuje doma a je trvale obklopen několika psy a průběžně se měnícím počtem veverek (v záchranné stanici pro veverky Pinky). Jeho texty o "netuctových filmech na DVD" vycházely v roce 2004 v (dávno již zaniklých) Filmových listech, od července 2005 do ledna 2007 psal pravidelný sloupek nazvaný "Region free" pro týdeník Reflex.
     Od března 2006 vydával pod hlavičkou Zóny příležitostně i DVD, ať už ve spolupráci se společností Aerofilms či samostatně (Tarkovského Stalker, Andrej Rublev, Solaris, Zrcadlo, Nostalgie a Oběť, Olmiho Strom na dřeváky, Rivettova Krásná hašteřilka a Příběh Marie a Juliena, Roegův Walkabout, Wendersovo Nebe nad Berlínem, Bressonovo A co dále, Baltazare a Muška, Paradžanovův Ašik-Kerib a Barva granátového jablka, Kieslowského Dvojí život Veroniky a Langova Metropolis).
     Kontaktovat ho lze mailem na adrese petr.zona@seznam.cz


VEVEŘÁTKA

Web Záchranné stanice pro veverky Pinky. Pokud by někdy Zóna nevyšla včas, může to být vysvětlitelné i tím, že některá z veverek sežrala myš (Mouse Genius NetScroll).
http://veveratka.cz 
 
 
Dotazy a připomínky
Jméno:
E-mail:
Vaše zpráva:
Tuto položku nevyplňujte!
    


Bannery k volnému použití
Pokud chcete Zónu "doporučit" i čtenářům vašeho webu, zde jsou připraveny odkazové bannery ke stažení a volnému použití:


Banner Zóny
(88 x 31 px)

Banner Zóny
(88 x 40 px)

Pokud chcete "doporučit" čtenářům vašeho webu PINKY - záchrannou stanici pro veverky, zde je připraven odkazový banner ke stažení a volnému použití:


Banner PINKY - Záchranné stanice pro veverky
(88 x 135 px)
www.veveratka.cz
 Optimalizováno pro IE 5.5 (800 x 600)Copyright © 2002 - 2024, Code by Haireus & Content by ZonaEngine: (pre)Bloudil